Dla inwestorów

Lokowanie kapitału w nieruchomości jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na pomnażanie zysków. Świadomi tego coraz częściej inwestujemy na rynku pierwotnym, który od kilku lat, nieprzerwanie się rozwija. A co jest przyczyną zwiększonej podaży?


Na pierwszy plan wysuwa się niskie bezrobocie i wzrost wynagrodzeń. Oprócz tego ułatwiony dostęp do szerokiej oferty kredytów hipotecznych i niskie stopy procentowe wpływają na naszą zdolność kredytową. Większe możliwości to większe oczekiwania, którym nie boimy się sprostać. Jak wynika z badań, aż 41%* z Was, wymienia lokalizację jako kluczowy czynnik świadczący o atrakcyjności inwestycji.


Osiedle Radosne usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, co gwarantuje ciszę i zadowoli pasjonatów rekreacji na świeżym powietrzu. W promieniu kilkuset metrów znajdują się również sklepy spożywcze, restauracje, ośrodki edukacyjne i medyczne. Z kolei bliskość drogi ekspresowej i autostrady, zapewnia szybki dojazd do każdej części Gliwic i innych miast aglomeracji.


W naszej firmie stawiamy na dedykowane rozwiązania, skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Osoby ceniące oryginalność mają realny wpływ na ostateczny kształt swoich mieszkań. Z kolei wysoka energooszczędność budynków, nowoczesna instalacja sanitarna, grzewcza, elektryczna oraz bardzo dobrej jakości materiały budowlane gwarantują niskie koszty eksploatacyjne.


Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Rozumiemy ryzyko i stronę inwestora, dlatego do spraw płatności podchodzimy indywidualnie.


Decydując się na mieszkanie na Osiedlu Radosnym, inwestujecie Państwo w swoją przyszłość.


Skontaktujcie się z nami, a nasz doradca ds. nieruchomości dopełni wszelkich starań, aby dobrać dla Państwa odpowiednie mieszkanie pod inwestycję, z atrakcyjną ofertą cenową.


Iwona Tokarz
+669 445 649
Doradca ds nieruchomościSample HTML File
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+

Zapraszamy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial