Nowoczesny kompleks

Osiedle Radosne

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.osiedleradosne.eu

Osiedle Radosne II przy ul. Andersena w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul. Szafirowej w Gliwicach. Nowoczesny kompleks składający się z sześciu 5 piętrowych budynków , usytuowany z dala od zgiełku i odsunięty od uciążliwej komunikacji. To wyjątkowe miejsce dedykowane każdemu kto ceni ciszę i spokój, sąsiaduje z terenami zielonymi, które zapraszają na długie spacery lub do uprawiania sportów. Idealne dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi.

Osiedle Radosne II to przemyślany projekt budynków jak również nowoczesny i praktyczny design. Przestronna  struktura wysuniętych z płaszczyzny elewacji tzw loggio-tarasów nadaje całości nowoczesnego charakteru. Szósta kondygnacja – znacząco cofnięta – dodaje budynkom lekkości, plastyczności oraz minimalizuje optycznie ich wysokość, co wpływa na wrażenie kameralności.

Szereg dodatkowych funkcjonalności sprzyja codziennemu funkcjonowaniu. Każdy segment wyposażony został w cichobieżną windę i przestronne klatki schodowe. W części podziemnej znajdują się miejsca postojowe z wózkownią oraz komórkami lokatorskimi. Każde mieszkanie jest idealnie doświetlone poprzez duże okna w salonie skierowane na stronę południową. Do każdego mieszkania przynależy część zewnętrzna – zależnie od kondygnacji – balkon, taras lub ogródek.

zadzwon 1

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.osiedleradosne.eu

To co wyróżnia Osiedle Radosne II na tle innych nowoczesnych kompleksów to wysoka energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane gwarantujące niskie koszty użytkowania. Natomiast odpowiednia technologia budowy, zastosowane ocieplenie i wentylacja zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Istnieje możliwość dopasowania układu pomieszczeń do indywidualnych potrzeb jak również określenia przyłączy elektrycznych, wodno – kanalizacyjnych oraz rodzaju ogrzewania.

Inwestycja została podzielona na 6 etapów. Obecnie realizujemy 2 etap i budujemy budynek F2.

plebiscyt

Lokalizacja

Osiedle Radosne

Jednym z atutów osiedla jest jego dogodna lokalizacja. Kompleks usytuowany jest w Gliwicach przy ul. Andersena w sąsiedztwie dużego osiedla Waryńskiego, które gwarantuje dostęp do licznych placówek pomagających w codziennym życiu.

W promieniu kilkuset metrów znajdują się:

– sklepy spożywcze,
– piekarnie,
– dyskonty tj. Biedronka i Simply Market, Tesco 24 ,
– restauracje i lokale gastronomiczne,
– ośrodki edukacyjne,
– placówki medyczne,
– apteki,
– kościół,
– agencje pocztowe,
– przystanki autobusowe,
– inne lokale użytkowe

Osiedle Radosne II jest bardzo dobrze skomunikowane. Infrastruktura transportowa zapewnia szybki dostęp zarówno do centrum miasta jak również do pozostałych części Gliwic. Natomiast położenie nieopodal wyjazdu na DTŚ, DK 88 połączonej z autostradą A1 i A4 ułatwia sprawny dojazd do innych miast aglomeracji, a także w kierunku Wrocławia czy Krakowa.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.osiedleradosne.eu